Dzisiaj jest: 18/02/2018 20:33:39, Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:
Pękło magiczne pól miliona złotych dla Michałka. Nadal brakuje jednak 800 tys. zł.
Napisał: Redakcja, komentarzy: 0
Dodany dnia: 10 maj 2016 20:32

Obrazy: michaek.jpg


Pękło magiczne pól miliona złotych dla Michałka. Nadal brakuje jednak 800 tys. zł. Pomożecie?


Na koncie fundacji siepomaga.pl, która prowadzi zbiórkę na rzecz leczenia Michałka Kalisia znajduje się już ponad pół miliona złotych. Nadal brakuje jednak o 800 tys. zł. Czy uda się zebrać niebagatelną kwotę i mały olkuszanin będzie mógł wyjechać do USA do dr Abramsona ?


Na stronie fundacji www.siepomaga.pl/siatkówczak można codziennie sprawdzać, ile pieniędzy znajduje się już na koncie Michałka Kalisia. We wtorek wieczorem licznik wskazywał, że młodego olkuszanina wsparło kwotą 537 tys. zł. już prawie 27 tys. osób. To ogromna liczba dobroczyńców. Jednak nie jest to nawet połowa niezbędnej kwoty. Koszty leczenia w USA szacowane są bowiem na ponad 1,3 ml zł. Dlatego w akcję pomocy zaangażowało się wiele środowisk. W minioną niedzielę na olkuskim rynku zorganizowano 2 urodziny Michałka. Był tort w kształcie samolotu oraz mnóstwo atrakcji zarówno dla tych starszych jak i młodszych. Kolejną akcję zaplanowano na niedzielę w Bukownie. Koncert odbędzie się o godz. 15:30 w Domu Kultury przy ul. Kolejowej.


Przypomnijmy, że Michałek ma zdiagnozowany siatkówczak obuoczny (bilateral retinoblastoma). – Gdyby rak był w jednym oku... Ale to jest siatkówczak obuoczny. Nasz synek może już nigdy nie zobaczyć naszych twarzy. A my nie chcemy sobie za kilka lat wyrzucać, że mogliśmy dla niego zrobić więcej – podkreślają rodzice olkuszanina. Szansą dla Michałka jest kosztowne leczenie w USA. – Dr Abramson uratował już kilkoro dzieci, które znamy. Chcemy tego samego dla naszego synka. On już zbyt wiele wycierpiał – dodają.


Pomóc można na kilka sposobów:


wysyłając SMS na numer 72365 o treść: S4086. Koszt SMS to 2,46 zł brutto (w tym VAT)


lub wchodząc przez stronę fundacji


www.siepomaga.pl/siatkówczak


i dokonując dowolnej darowizny. Liczy się każda złotówka. Nie pozwól, aby mały olkuszanin już nigdy nie zobaczył swoich rodziców i Srebrnego Miasta.


Obrazy: michalek_-_urodziny.jpg


Urodziny Michałka Kalisia na olkuskim rynku!

Komentarze Facebook
Kategorie wpisów
Miejsce na twoją reklame tel, 794-777-117

© 2013-2017 pulsolkusza.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. WYDAWCA: PRESS-MED 32-300 Olkusz ul. Kopalniana 14 - Wygenerowano w sekund: 0.04

4,796,837 Unikalnych wizyt