Dzisiaj jest: 21/03/2018 02:48:18, Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je!
  • Logowanie:
Furtkę uchylił, a brama dalej zamknięta, czyli otwarcie jak u Barei
Czytaj więcej...
Aktualności
Napisał: Redakcja, komentarzy: 0
Dodany dnia: 14 luty 2018 15:33

Kilka dni temu burmistrz Olkusza chwalił się kolejnym nikłym sukcesem, polegającym na otwarciu przejścia przez OFNE. Problem w tym, że Roman Piaśnik nie uczynił tego, na czym najbardziej zależy mieszkańcom czyli uruchomieniu przejazdu przez fabrykę. Przy tej okazji pojawił się jeszcze jeden problem - utrudnionym dojazdem do Punktu Zbiórki Odpadów i walających się po osiedlach śmieci. 

Seria podpaleń na Os. Młodych. Mieszkańcy żyją w strachu!
Czytaj więcej...
Aktualności
Napisał: Redakcja, komentarzy: 0
Dodany dnia: 13 luty 2018 11:57

Już kilkanaście zdewastowanych klatek, trzy serie podpaleń, piroman działający pod osłoną nocy i życie w ciągłym strachu - w takiej rzeczywistości muszą funkcjonować ostatnimi czasy mieszkańcy Osiedla Młodych w Olkuszu. Pojawiają się przy tej okazji różne pomysły, mające na celu poprawienie stanu bezpieczeństwa. A gdzie w tym wszystkim są władze miasta? Czy ich to w ogóle interesuje?

Autobus widmo jeździ z Olkusza do Trzebini
Czytaj więcej...
Aktualności
Napisał: Redakcja, komentarzy: 0
Dodany dnia: 16 styczeń 2018 23:52

Być może niewielu pasażerów wie, że od 2 stycznia br. jeden z kursów komunikacji miejskiej został wydłużony do Trzebini. Związek Komunalny Gmin "Komunikacja Międzygminna" uruchomił połączenie spod Super-Samu do dworca PKP w tym sąsiednim mieście. Problem w tym, że informacji na ten temat na próżno szukać na oficjalnej stronie Związku, stosownego komunikatu nie ma również na przystankach. Można zadać zatem pytanie: po co jeździ autobus, o którym pasażerowie praktycznie nie mają informacji?

© 2013-2016 pulsolkusza.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. WYDAWCA: PRESS-MED 32-300 Olkusz ul. Kopalniana 14 - Wygenerowano w sekund: 0.05

29,954 Unikalnych wizyt