Którzy mają tylko podstawowe wykształcenie ale nie chcą iść do pracy

Republika Czeska ma więcej młodych ludzi,

Boją się między innymi wysokich podatków najgorzej jest w rejonie Uście nad Łabą pokazało to badanie osób z wykształceniem podstawowym, które zostało przygotowane i przedstawione we wtorek pr`zez Institute for Democracy and economic analysis (IDEA).

Republika Czeska ma więcej młodych ludzi,

Mamy niedobór siły roboczej na rynku czeskim, więc dziwne jest to, że mamy grupy ludzi, którzy nie mogą zdobyć przyczółka na rynku pracy. Jednym z nich są osoby o niskich kwalifikacjach, to znaczy osoby z podstawowym lub niepełnym wykształceniem średnim. Dlatego chcieliśmy zmapować tę grupę wyjaśniła Klara Kalishkova z Republiki Czeskiej, gdzie tylko mniej niż siedem procent osób ma wykształcenie podstawowe, a średnia europejska to 23 procent.

W Czechach często uczestniczą osoby starsze, więc liczba osób słabo wykształconych stale spada w ostatnich latach wraz z przejściem na emeryturę, a liczba ta jest stosunkowo niewielka problem polega na tym, że sytuacja może się zmienić. Wciąż są młodzi ludzie, którzy nie kończą szkoły wśród młodych ludzi w wieku od 20 do 24 lat dziesięć procent ma wykształcenie podstawowe, podczas gdy sześć lat temu było ich tylko osiem procent rozumieją, że sytuacja na rynku pracy jest korzystna i że po ukończeniu szkoły mają wielką szansę na znalezienie pracy.

W ten sposób tendencja do zmniejszania się liczby osób z wykształceniem

Podstawowym może z czasem ulec zmianie ostrzega Kaliszkowa ale nawet gdy młodzi ludzie kończą szkołę, wielu z nich nie szuka pracy, tylko 40% z nich pracuje seniorzy z kolei często twierdzili, że nie pracują.

W ten sposób tendencja do zmniejszania się liczby osób z wykształceniem

Ponieważ wygasła ich poprzednia Umowa o pracę i nie mogą znaleźć innych odkryliśmy, że osoby słabo wykształcone nie mają motywacji do znalezienia pracy, ponieważ zdają sobie sprawę, że połowa ich potencjalnej pensji brutto zostanie wypłacona w podatkach lub straci na świadczeniach, które otrzymali do tej pory. Martwią się również kosztami związanymi z odzieżą do pracy, taryfami lub opieką nad dziećmi mówi Kaliszkova niższe podatki dla osób z niższym wykształceniem dlatego, aby coś zmienić, konieczne jest, jak powiedziała, obniżenie stawek podatkowych dla osób z wykształceniem podstawowym, rozszerzenie dostępnej opieki nad dziećmi, ustanowienie elastycznych warunków pracy ważne jest również, aby skupić się na powstrzymywaniu młodych ludzi przed wczesnym porzuceniem.

Dlatego konieczne jest wymyślenie wysokiej jakości i atrakcyjnych kierunków w szkołach zawodowych, wymyślenie interesujących programów edukacyjnych   dodała Kaliszkova najgorsza sytuacja miała miejsce w Usti nad Labem, gdzie około szesnaście procent młodych ludzi nie ukończyło edukacji w zeszłym roku. W 2013 r.nadal wynosił dziewięć procent w Czechach mamy niski odsetek absolwentów szkół podstawowych.

W Pradze Eurostat wykazuje najniższy wskaźnik wyjazdów w Unii Europejskiej, zauważając, że jest to niewiarygodna liczba, a region Ustyński znajduje się w pierwszej piątce najgorszych regionów powiedział Roman Matuszek z rządowej agencji integracji społecznej drugi najsłabszy region Czech jest reprezentowany przez regiony południowych Czech i Pilzna. Wczesne wyjazdy tam sięgają siedmiu procent. Agencja przeprowadziła badania w regionie Usti, koncentrując się na wczesnym opuszczeniu szkoły państwowy licencjat może również zostać zakłócony, mówi ekspert według przedstawicieli National Institute of Education (NÚV) dwie trzecie młodych dorosłych studiuje na studiach podyplomowych nasze obliczenia pokazują, że wczesne odejście jest związane ze sposobem, w jaki odbyła się certyfikacja Państwowa.